שדרות סרט מלחמה

אבי ווקנין, בן 31 וחצי, יליד ותושב שדרות, הוציא השבוע שיר ראשון ומצוין בשם “מיליון”

אבי ווקנין משדרות מוציא שיר ראשון, בשבוע בו הוא מתחתן עם בימאית אמריקאית שבאה לעשות עליו סרט
 
אבי ווקנין, בן 31 וחצי, יליד ותושב שדרות, הוציא השבוע שיר ראשון ומצוין בשם “מיליון”, מתוך אלבום ראשון שייקרא “כיכר האבודים” וייצא בהמשך השנה. אבל עיקר ההתרגשות של ווקנין נובעת מכך שהוא מתחתן השבוע ועוד בשדרות, עיר שלא ידעה חתונה נורמלית מזה כמה שנים טובות, בשל התקפות הקסאמים עליה. הראיון עם ווקנין התקיים ביום ראשון השבוע, עשר דקות אחרי נפילת טיל קסאם נוסף בעיר, מה ששיווה לשיחה על מוזיקה וחתונות נופך לא רגיל.

“אחרי תקופה של שקט שוב היה עכשיו ‘צבע אדום’, אומר ווקנין. אני מתחתן עם בימאית מאמריקה בשם לאורה ביאליס, שעושה סרט על מוזיקה בעיר. היא עקבה משך תקופה אחרי ואחרי מיכה ביטון וחיים אוליאל. היא בחרה להתמקד בשדרות מהעיניים של מוזיקאים. אבל אני והיא שיבשנו קצת את הסרט. עברנו לגור יחד, ואנחנו מתחתנים. כל זה מתועד בסרט, כולל החתונה כי אני דמות וזה שהיא בימאית זה בעיה שלה. הסרט יוקרן בחו”ל ואולי גם בארץ. זה סיפור ענק אבל אנחנו לוקחים את זה באיזי. זה החיים שלנו”.
מי יופיע בחתונה שלך?
“להקת ‘מארש דונדרמה’, 16 נגנים שעושים שמח. אני קצת מפחד להביא את האורחים האמריקאייםשל אשתי, אבל מקווה שבסוף יהיה בסדר. אני לחוץ מזה שהיה שקט של שלושה שבועות והיה עכשיו קסאם. יכול להבעיר את כל העסק ואז מה יהיה עם חתונה?”.


מתוך כתבה – אסף נבו | mako |

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>