אבי ווקנין – “אמצע אוגוסט” סינגל נוסף מתוך “כיכר האבודים”, אלבום הבכורה של ווקנין.

אחרי 15 הופעות אקוסטיות כמופע פותח של עמיר לב וסיבוב הופעות חשמלי משל עצמו מוציא אבי ווקנין את “אמצע אוגוסט”, שיר ציני על יום חם שמשתנה ברגע, ללא שליטה, סינגל חדש מתוך אלבום הבכורה של ווקנין, “כיכר האבודים”, שייצא בקרוב. ל”אמצע אוגוסט” קדמו “מיליון” ו”אין מקום”, שאף זכה לקליפ יפה.

בראיון סיפר ווקנין כיצד במשך 10 שנים ניהל את ה”שדרוק”, מועדון מוזיקה המטפח להקות ומוזיקאים צעירים בעיר שדרות שבדרום. באולפן ההקלטות שלו הפיק את אלבום הסולו של מיכה ביטון “נוסע בזמן”, יזם והפיק את “פרוייקט הופ”- אלבום אנדרגראונד עם 30 נערים משדרות שיוצרים בעיר ושרים על המציאות החדשה בה. בנוסף כתב אבי את פסי הקול לסרטים “פיצה משפחתית” ו”רעש מסך” שזכה בפרס הפסקול הטוב ביותר בפסטיבל דרום.

לאחרונה השתתף בשני סרטים שנעשו על מוזיקאים ועל אנשים שחיים בשדרות, הראשונה סדרה אינטרנטית “עזה שדרות” שאף הייתה מועמדת לפרס האמ”י , והשנייה הסרט “שדרות-רוק באיזור האדום” סרט בהשתתפות כנסיית השכל, מיכה ביטון, קובי עוז וחיים אוליאל. את הסרט ביימה לורה ביאליס בימאית אמריקאית של סרטים דוקומנטריים שבאה לצלם סרט על שדרות והמצב הפוליטי מהעיניים של המוזיקאים. לורה ואבי שינו את התסריט מעט, עברו להתגורר יחד, ובשנה שעברה התחתנו בשדרות.

מתוך כתבה – אסף נבו | mako |

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>